twitter
Google Plus
tumblr
rss

Reklamlar Hakkında - Duyuru

Blogumda reklam yayınlamaya yeni başladım. Bu sitenin tüm reklam gelirleri, doğuştan diyaliz hastası genç birine verilecektir. Bir kere de olsa reklamlara tıklamak yeterli olacaktır.

Desteğiniz için teşekkür ederim.

17 Nisan 2011 Pazar

NFS World Update Sorunu Cozumu

Aşağıya Yeni Yöntem Eklenmiştir.
Need For Speed World son zamanlarda sürekli 250 mb lık update yapıyor,oyuna giriyorsunuz,oyununuzu oynuyorsunuz buraya kadar güzel.Ama oyunu kapatıp,tekrar açtığınızda tekrar güncelleme sorunu ile karışılaşıyorsunuz.Bu sorun  şuan için sadece v 5.18 sürümünde gerçekleşiyor. Update sorununun çözümüne gelirsek;

v 5.18 SUREKLI GUNCELLEME SORUNU COZUMU
1)Oncelikle 255 MB lik patchi yukleyip oyuna giris yapin.Sonra kapatin.Oyunu kapattiktan sonra sadece asagidakileri yapin.2) " C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World " klasorune gidin.Bu klasorde "HashFile.hsh" isimli bi dosya olacak. eğer HashFile.hsh dosyası yoksa 1. adımdaki işlemi tekrar uygulayın. 
1)Oncelikle 255 MB lik patchi yukleyip oyuna giris yapin.Sonra kapatin.Oyunu kapattiktan sonra sadece asagidakileri yapin.

XP KULLANANLAR ICIN HashFile.hsh nin konumu : "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World"

3) "HashFile.hsh" isimli dosyaya sag tiklayip ozellikleri secin.

4) Ozelliklerin icinde altta "Salt okunur" yazan kutuyu isaretleyin.Sonra tamam diyip cikin.

5) Oyunu acip kullanici adi ve sifreyi girip devam edin.Ekrana bir uyari gelecek.Tamam deyin.

6) Sag alttaki Update butonuna tiklayin ve hic bir guncelleme olmadan oyuna girin
BU ISLEMI YENI GUNCELLEME GELECEGI ZAMAN GERI ALIN,(" SADECE OKUNUR " UN ONUNDEKI ISARETI KALDIRIP TAMAM DEYIN) YOKSA YENI PATCH GELDIGINDE ONUN DA YUKLENMESINI ENGELLER.


/***********************************************************************/

Need For Speed World Güncelleme Sorunu - YENİ YÖNTEM


Eğer üstteki yöntemi doğru olarak yaptığınıza eminseniz ve hala sorununuz devam ediyorsa, sizi şuraya alayım;


Şimdi..

1. Denetim masasına girin
2. Saat bölge ve dil
3. Bölgeyi ABD dilide İngilizce yapın

Win-7 ve win-Xp de denenmiştir.Oyunda beni eklemek isterseniz, nickim  "TROUBLESHOOT3R"


.

280 yorum:

«En Eski   ‹Eski   1 – 200 / 280   Yeni›   En yeni»
Adsız dedi ki...

hmm çözüm iyide öyle bir dosya yok bende ?

Adsız dedi ki...

süpersin kardeş :D

Adsız dedi ki...

Windows 7 Kullanıyorum dosyayı bulamadım

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

bende windows 7 kullanıyorum. bir sorun yaşamadım.o dosyayı bulabilmeniz için oyunu bir kere update edip,sonra oyundan çıkmanız gerekmektedir.konu içeriğinde de yazdım,dikkatli okursanız

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

konuya yorum yapmışşanız,konuya cevap gönderilip gönderilmediğini öğrenmek için en geç 2 gün sonra cevap yazarım,bu şekilde yorumunuza cevap gelip gelmediğinitakip edebilirsiniz.

Adsız dedi ki...

HashFile.hsh salt okunur olmasına rağmen sanki değilmiş gibi davranıyor ( ilk bilgisayarımda oldu bu arkadaşımın bilgisayarı ) bende bi sorun yok aynı şeyleri ondada uyguladım ama Update tuşu çıkmak yerine direk tekrar indirmeye başlıyo. Doğru hashfile dosyası olduğundan eminim. Yardım lütfen :)

Adsız dedi ki...

Application Data gizli dosya

Adsız dedi ki...

çoooooooook teşekkür ederimmm

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

"HashFile.hsh" dosya ismine benzer "HashFileen.hsh" gibi benzer dosyalar da var aynı klasör içerisinde.O dosyanın olduğundan emin olun.Bu yöntem TEST EDİLMİŞTİR,oyunu yaklaşık 2 haftadır bu şekilde "oynuyorum".Eğer sorununuz devam ediyorsa,yine bildirin başka bir çözüm düşünmeye çalışalım.Kolay gelsin.
Oyundaki nickim "troubleshoot3r" oyunda görürsenizde sorabilirsiniz.

Adsız dedi ki...

Eyvallah kardeş

Adsız dedi ki...

eyw TRouBLeSHooTeR

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

yeni güncelleme gelmiştir arkadaşlar.Salt okunur yaptığınız dosyayı eski haline getirin.Güncelleme yaptıktan sonra eski haline getirsiniz.

Adsız dedi ki...

Oldu hocam, teşekkürler...
Semih

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

:)

Adsız dedi ki...

ya ben dediklerinizi yaptım oyun açılıyor windows çalışmayı durdu diyor yardım edermisiniz ? (Win7)

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

@adsız, normalde bir sorun olmuyor.Yani bu yamayı yaptığın için oyun çalışmayı durdurmaz.Bende win7 kullanıyorum,şuana kadar öyle bir sorunla karşılaşmadım.İstersen oyunu baştan yüklemeyi dene.Belki dosyalardan biri silinmiş/hasar görmüş olabilir.

Adsız dedi ki...

hashfile diye bir dosya gelmedi oyuna girip cıktıgım halde

Adsız dedi ki...

teşekkürler yaptım ama nicinizin içinde tr arsın da 3 varmı

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

evet var.şu şekilde yani.
"troubleshoot3r"

Adsız dedi ki...

Ben bunu yaptım işaretledim ve oyunu bir haftadır böyle oynadım .güncellemek istiyorum ,işareti kaldırdım bi şey doldu sonra oyuna girdim hata verdi tekrar baktığımda işaretin kalkmadığını gördüm bi kaç kez denedim kalkmadı ve şu anda oyun açılmıyo yardım lütfen..

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Oyunun güncellemesini yaptıktan sonra oyuna girin.Oynayın,oynarken oyundan çıkmadan,o hashfile.hsh dosyasının yedeğini alın,oyundan çıktıktan sonra o yedeklediğiniz dosyayı eskisi ile değişirip,tekrar salt okunur yapın.Başka birşeye gerek yok.

Adsız dedi ki...

hsh. files'a baktım yoktu 267 MB dolmasını bekledim girdim çıktım hsh. yoktu. Hatta bütün NFSW dosyaları 18,6 MB gözüküyordu(Programlar ve Özellikleri). Her seferinde de 267 MB dolmasını istemiyorum. Hem zaman hem kota kaybı. Yardım eder misin bu konuda_?

(Win7 kullanıyorum)

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

tabi yardımcı olalım.Aslında bence kaçırdığın küçük bir nokta var. Ya yanlış dosyayı arıyorsun,ya da dosyayı yanlış yerde arıyorsun.
şu alttaki 2 maddeden emin olup,tekrar yorum yaparsan sevinirim.

HashFile.hsh nin konumu : "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World"

3) "HashFile.hsh" isimli dosyaya sag tiklayip ozellikleri secin.

Adsız dedi ki...

denedim işe yaradı sağolun ama güncellenmez dediniz güncellendi kısa bir süre yani gerek yok mu read only yi kaldırmaya teşekkür ederim.

Adsız dedi ki...

Tamam şöyleymiş o dosyalar gizliymiş onları ortaya çıkarttım. Yukarıda yazanları da uygladıktan sonra 1 haftadır oyuna giriyorum teşekkürler.

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

güncelleme olduğu halde,yine aynı işlemi yapmak zorunda kaldım. Ne zaman ki bu sorun halledilir,buradan bilgilendiririm. güncelleme yaptıktan sonra aynı işlemleri yapacaksınız arkadaşlar..
Yardımım dokunduysa ,ne mutlu..İyi eğlenceler. =)

Adsız dedi ki...

benim bilgisayarım vista ve ben bahsettiğiniz dosyayı bulamıyorum. ne yapmalıyım

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Oyunun dosyaları vista/xp/ 7 de aynı yerde. "Gizli klasörleri" "görünür" yapın. Yukarıdaki işlemleri uygulayın.Sorununuz çözülecektir.

Adsız dedi ki...

sorunu hallettim. çok teşekkürler.

Adsız dedi ki...

her patch attığında tekrardan patch istio hata verio oyuna giremiorum yardımcı olurmusnz.(win 7 64 bit kullanıorum)

Adsız dedi ki...

TRouBLSHooTeR çok teşekkür ederim oyunu ilk kez indirip yükledim, bunu grünce silecektim biraz araştırdım ve sorunun çözümünü sende buldum.oyundaki ismim METALBERKE

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

her patch attığında tekrardan patch atıyorsa,bunu yapın diye konunun içerisinde belirtmişim ya arkadaşım. yukarıdaki söylenenleri yaparsan sorunun fln kalmaz ;)
@metalberke,sorununun çözülmesine sevindim. w0rldde ekle. (arkadaş listem yine dolmadıysa eğer)

Adsız dedi ki...

kardeş sen beni msn de eklesene bana o dosyayı yollarmısın yollarsan minettar olurum son_romantiklaz@hotmail.com

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

@son_romantiklaz dosyayı sana göndermem birşey ifade etmezki. Oyun güncelleme yaptığı zaman sadece birtek hashfile.hsh dosyası değişmiyor.Oyun için güncelleme yapman şart. Oyun güncelleme yaptıktan sonra hashfile.hsh dosyasını salt okunur yapacaksın.Hepsi bu.
Msn adresimi TRouBLeSHooTeR Kimdir ? sayfasından alabilirsin.

Adsız dedi ki...

C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World bunu yazıyorum aramada çıkmıyo ne yapmalıyım ??

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

aramaya onu yazmayın. hashfile.hsh diye aratın.

burak dedi ki...

benm programım vista fakat C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World ve hashfile.hsh diye arattgım halde bulmuyor oynu açp kapattm gene yok bn dosyaların gizlilignin nasl kaldrlcanıda bilmiyorm yardmcı olr musnz ? :((

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm>Gizli Klasörler ve sürücüleri göster

seçeneğini işaretleyin.Daha sonra adımları tekrar uygulayın.İstediğiniz dosyayı görebileceksiniz.

burak dedi ki...

arçalr nerdydi acaba ????

Adsız dedi ki...

ya benim pc win xp dediğini yaptım oyuna girdimhataya tmm dedimn sonra başkabir hata çıktı ona da tmm dedim tekrar çıktı neden?

Adsız dedi ki...

win 7 dede geeçerlimi bu aynı sorunu bende yaşıyorum + son zamanlarda oyun update ettikten sonra play e basınca error veriyor bu başka kimlerde oluyo bi yarım lütfen

Adsız dedi ki...

troubleshooter , oyun açılırken updatee bastıktan sonra starter packi indirmemi istiyo sonra kapanıyo bu konuda bi fikrin var mı,teşekkürler..

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

@burak, burak araçlar menüsü en üstte solda olur. Bilgisayarımı aç.En üstte dosya fln yazıyor ya.orada araçları görürsün zaten.
@21 Ağustos 2011 23:03, isminizi yazarsanız daha rahat cevap verebilirim. Çıkan hatanın ne olduğunu bilmeden nasıl cevap vermemi bekliyorsunuz ki.. hata çıktı neden ? ne bileyim,ekranda ne yazdığını bile söylemedin..
@22 Ağustos 2011 04:11,win7 kullanıyorum bende,playe basınca hata verecek,sorun yok orda.sonra update e tıkla.oyunu oyna. sorun yok yani.

@22 Ağustos 2011, o started davası bende de çıkıyordu bi aralar.Sadece oyuncuları parayla gaza getirmek için yapıyorlar onu..Bak sen ücretsiz oyuncusun,giremiyorsun.halbuki para ödeseydin böyle şeyler yaşamazdın ayağına getiriyorlar.O 1-2 defa çıkar,sonra düzelir kardeşim.Sorun yok yani :)

iletişim maili: troubleshoot3r01@live.com
sadece mail olarak kullanıyorum.
İyi oyunlar herkese.
Oyunda eklemek isterseniz nickim:
troubleshoot3r

mirza dedi ki...

yha bişe soracaktım dosyayı buldum ama işaretlimi olacak yoksa işaretimi kalıracagız? yarım ederseniz sevinirim.

Adsız dedi ki...

arkadaşlar bende win7 67 bit kullanıyorum sorunu çözdüm oyuna önce pack yapın sonra oyundan cıkın c:/ProgramData/ElectornikArts/nfs klasörünün içinde dosya oyun klasörunun ıcınde arama kalkmayın

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Dosyada SALT OKUNUR seçeneği "İŞARETLİ" olacak arkadaşım.

Enes dedi ki...

Gizli dosyaları göster de o zaman bulursun.

Adsız dedi ki...

arkdaşlar bu uptade yüklenmesi bende cok uzun sürüyor ya ve arada çok takılıuyor bunun internet hızıyla bir alakası varmı şimdiden tşekür ederim.

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

evet,internet hızından kaynaklanıyor arkadaşım.

burak dedi ki...

biliyorm bana kzcaksn ama yokk :DD

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

ahaha. iyi bak.oralardadır. EA gamesin sana özel bi gıcıklık yapacağını sanmam.
"-lan herkeste ProgramData" ya koyduk dosyayı,burağınkini de başka yere koyalım" diyeceklerini sanmam :p

tuğçe dedi ki...

süpersin ! çok sağol

aycan dedi ki...

sayende sinir krizi geçirmekten kurtuldum :D

Adsız dedi ki...

bende windows 7 kullanıyorum bulamadım dosyayı yok

Adsız dedi ki...

eyw kardes iyi oldu bu :D

Adsız dedi ki...

saol var ol cok güzel paylaşım

Adsız dedi ki...

Bu sorun hala devam ediyormu ?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Evet,hala devam ediyor.

Adsız dedi ki...

çok sağol ya. süpersin

Adsız dedi ki...

bügün update geldi bunda sorun bundada olurmu

Adsız dedi ki...

Ben bu dedigin i yaptim dosyayi acdigimda bu klasör boş diyor yardımcı olurmusun ...

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

@adsız,geçtiğimiz gün yine bir update yapıldı. şimdi var olan hashfile.hsh dosyasının özniteliklerini salt okunur "YAPMAYIN". oyunu güncelleyin. güncelledikten sonra konu içeriğinde yazılanları baştan "YAPIN". bir sorununuz kalmaz.

@adsız, hangi klasörü açtın da içi boş çıktı ?

Adsız dedi ki...

oyun açılıyor ama multiplayer yarışlardan atılıyorum yardımcı olursan sevinirim

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

oyundan atıyor derken,tam olarak ne oluyor ? oyun mu kapanıyor ? yoksa yarışa mı giremiyorsun ?

Adsız dedi ki...

MUCK MUCK YAAA :=)

LargoWinch84 dedi ki...

yaa trouble shooter ben windows 7 kullanıyorum ve dediklerini tamamen yaptım girdiğim her forumda aynıları yazıla ama bende hashfile dosyası yok lütfen yardımcı ol

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

@LargoWinch84 oyun güncelleme yaparken, veya oyun açıkken o dosyanın 1-2 kere kaybolduğunu gördüm. Sen bilgisayarını baştan aç.Sonra hiç oyunu fln açmadan o dosyayı ara. orada olacaktır. Eğer orada yoksa hala,oyunu güncelle de. güncelledikten sonra oraya gelir. [oyunun dosyasını doğru yerde aradığını varsayıyorum.]

Adsız dedi ki...

saol çok işime yaradı oyunu bırakıcaktım beklemekten

Adsız dedi ki...

öyle bişey yok muhterem benim sistem türkçe o application data tam olarak neye denk geliyo oyunun yüklendiği yere giriceksem de eğer öyle bi dosya falan çıkmıyo gizlileri falan gösteriyom yine hiç bişey değişmiyo hsh dosyası yok

Adsız dedi ki...

ben dedıklerınızı yaptım ama o dosya yıne yok. zaten net yawas hicc cekılmıo oyun. net gıttıgı zmn oyunda kapanıo bır daha bastan yuklenıo. lutfenn bi cAre bulunnnn..........

Adsız dedi ki...

ben dosyayı buldum aynısını yaptım ama yine bekliyorum bana bir çare bulun!!!!!

Adsız dedi ki...

Dosya yolunu bulamayanlar önce Denetim Masası > Klasör seçenekleri > Görünüm sekmesi altından "gizli dosya,klasör ve sürücüleri göster" işaretlesin. C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World içinde görürsünüz.

Hüseyin dedi ki...

BENİM DEDİĞİNİZ YERDE 2 DOSYA VAR : HashFileTracksHigH.hsh ve HashFileen.hsh isimleriyle hangisine 'SALT OKUNUR' seçeneğini işaretliyim ?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

öncelikle güncellemeyi yapın. daha sonra "HashFile.hsh" dosyasının geldiğini görürsün.Daha sonra "HashFile.hsh" dosyasını salt okunur yap.

Hüseyin dedi ki...

Tamam oldu sağolasın bi sorum daha vardı bildiğin sağlam boast hilesi var mı?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Rica ederim. Bilmiyorum. Hiç kullanmadım. indirmeni de tavsiye etmem,öyle aha bilmem ne hilesi deyip,virüs yutan çok kişi var. temiz olsun senin olsun. tabi sadece tavsiyem. İyi eğlenceler.

Adsız dedi ki...

Ben windows 7 kullanıyorum oyunu yukledım 374 mb lık uptadeyı yaptım oyuna gırdım bıraz gezdım ve cıktım. Program fılesten electronic arts gırdım nfs world gırdım HashFile dosyası yoktu . Yardım lütfen...

Adsız dedi ki...

aynen işe yarıyor çok teşekkürler ! :) win7 kullanıcısıyım program data olan yolu izleyin win7 kullanan arkadaşlar yolların hepsi doğru

ZeroTolerance dedi ki...

Öyle bir dosya çıkmıyor beyler işe yaramıyor xp de kaç kez yükleyip kağpattım olmuyor

Hüseyin dedi ki...

Bir süre sonra artık girmemeye başladı.Yeni versiyonu update et gibisinden uytarılar çıktı.Ben de salt okunur seçeneğindeki oku kaldırdım,güncelledikten sonra aynı işlemi tekrar yapmayı düşünüyorum.Sizce olur mu?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

olur.

Hüseyin dedi ki...

Trouble her şey için sağol dostum :) oyundan da sıkıldım artık ilk başladığımda bir amacım vardı 15 lvl yapıcaktım ve 160.000 lik arabayı alcaktım amacıma ulaştım.Arabayı aldım ve artık hiç oynayasım da gelmiyo ama gerçekten bu arabayı almak için verdiğim çabalar eğlenceliydi.Senin de bu aşama da gerçekten yardımının dokunduğunu düşündüm ve bunu yazdım.

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Rica ederim :) yardımımız dokunduysa ne mutlu. Teşekkür ederim :)

Büyükavcı dedi ki...

arkadasım hala yapamadım oyuna gırdım cıktım dosyanın bulkundugu yere gittim ve hala senın dedıgın dosyayı bulamadım

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Biryerde yanlış yapıyorsundur. Oyunu güncelledin mi?

Adsız dedi ki...

troubleshooter sen oyunda hangi kanalda oluyosun ve kaç lwlsin?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Yaklaşık olarak 2 aydır oyuna gir(e)miyorum. En son NFS world oynarken ekran kartımı yaktı adi oyun :) yeni bir bilgisayar alıncaya kadar da giremeyeceğim.

Ama girdiğim zaman 13te oluyorum genelde.

Adsız dedi ki...

merhaba yaptım oldu teşekkürler ama yeni update geldiğinde sağdaki news bölümünden gözükür değil mi? orayı her girdiğimde bi göz atarsam farkeder miyim yani?

Onur dedi ki...

NFSW Launcher çalışmayı durdurdu
Açıklama:
Stopped working

Sorun imzası:
Sorunlu Olay Adı: CLR20r3
Sorun İmzası 01: gamelauncher.exe
Sorun İmzası 02: 1.8.40.776
Sorun İmzası 03: 4f2f161d
Sorun İmzası 04: mscorlib
Sorun İmzası 05: 2.0.0.0
Sorun İmzası 06: 4e1511f4
Sorun İmzası 07: 1b2b
Sorun İmzası 08: c
Sorun İmzası 09: System.IO.FileNotFoundException
OS Sürümü: 6.1.7600.2.0.0.768.2
Yerel Kimlik: 1055
LÜTFEN YARDIM EDİN ALLAH RIZASI İÇİN OYNA GİREMİYORUM

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

yeni sürüm çıktığında zaten size uyarı verecektir, yeni versiyon var,lütfen güncelleyin diye.News bölümünde yazar ama şu tarihte güncelleme yapacağız, haberiniz olsun diye.
İyi eğlenceler

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

En son ne yaptınız da bu hatayı verdi?

karamelek dedi ki...

troubleshooter kardes bende o dosya var salt okunur yapiyorum ama su sorun var o hata geliyo tm onu geciyo sonra bir hata daha geliyor sonra acmıyor eror diye the bilmem bişey buna bi yardım ed ne olur artık oyun dan iğreniyorum her yün aynı şeyi yükleyip durmaktan

karamelek dedi ki...

troubleshooter kardes bende o dosya var salt okunur yapiyorum ama su sorun var o hata geliyo tm onu geciyo sonra bir hata daha geliyor sonra acmıyor eror diye the bilmem bişey buna bi yardım ed ne olur artık oyun dan iğreniyorum her yün aynı şeyi yükleyip durmaktan

karamelek dedi ki...

troubleshooter kardes bende o dosya var salt okunur yapiyorum ama su sorun var o hata geliyo tm onu geciyo sonra bir hata daha geliyor sonra acmıyor eror diye the bilmem bişey buna bi yardım ed ne olur artık oyun dan iğreniyorum her yün aynı şeyi yükleyip durmaktan

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

uyumluluk modunu denediniz mi?

Onur dedi ki...

EN SON OYNU BIRAKTIM PC BOZULDU FORMAT ATTIRDIM OYUNU YÜKLEDİM BÖYLE BİR HATA ÇIKTI KARŞIMA LÜTFEN YARDIM ET KARDEŞ LÜTFEN

Onur dedi ki...

EN SON OYUNU BIRAKTIM PC BOZULDU ZATEN OZAMAN BENDE OYNAYAMADIM PC FORMAT ATTIRDIM YÜKLİYİM DEDİM BU HATAYI VERDİ LÜTFEN YARDIM ET KARDEŞ

Onur dedi ki...

OYUNU SİLMİŞTİM BİLGİSAYAR BOZULDU PC FORMAT ATTIRDIM YÜKLEYİM DEDİM BU HATA CIKTI

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Malesef bilmiyorum.Daha önce bana da benzer bi uyarı çıkmıştı. uyumluluk modu yardımıyla çözmüştüm.

Adsız dedi ki...

ya ben hepsini yaptım girdi oyuna ondan sonra 2dk 5dk arayla yada yarıslara gırerken atıyo yardım edersen sevınırım

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

ya server(sunucular) çok yoğundur ya da internet hızınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bilgisayarınızı hızlı varsayıyorum.

ZZZxRv dedi ki...

Öyle bir şeye gerek yok. Benim oyun yüklediğim PC şuan internete bağlanamıyor, başkasından giriyorum, Update etmeye gerek yok. Ayrıca, ProgramData gizli bir dosya olduğundan,
Denetim Masası > Klasör Seçenekleri > Görünüm
adresinden gizli dosyaları açmalısınız. XP adına konuştum. Ama sanırım anlattıklarım 7'de de geçerli.

Adsız dedi ki...

admin bende HashFile.hsh yada ben bulamıoyorum hatta hiç bir dosya klasörü bile yok bende nasıl yapacaz onu

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

oyunu yüklediğinden emin misin? ya da "gizli klasörleri göster" seçeneğini aktif ettin mi?

ZZZxRv dedi ki...

Arkadaşlar herkes için tek tek söylemek gerekmesin. Yorumları okuyun.
Tüm Windows sistemlerinde ProgramData, Application Data (%appdata%) gibi GİZLİ dosyalara erişmek için yapacaklarınız:
Denetim Masası: Klasör Seçenekleri > Görünüm > Gizli Dosyalar
bölümünden açın. Denetim Masası klasik görünümde olmalıdır.

Windows 7: Dosya yeri: C:ProgramData/Electronic Arts/NFSW

Windows XP:XP'de dosyayı çalıştırmak için Çalıştır uygulamasına %appdata% yazarak kısa yoldan Application Data'ya ulaşabilirsiniz. Diğer türlü,
C:Documents and Settings/Application Data/Electronic Arts/NFSW

Artık verilen bilgilere bakıp daha sormayın!

Adsız dedi ki...

arkadaslar ben salt okunur yapıyorum hashfile.hsh dosyasasını ama oyun aclırken 2 kez hata veriyor 2. hata verisinde kapanıyor oyun

Adsız dedi ki...

SAOL KARDES COK İSİME YARADI OYUNU AZ DAHA SİLİYODUM..

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

işine yaradığına sevindim :)

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

güzel anlatım olmuş. Teşekkürler

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Rica ederim

kaLeLee dedi ki...

HashFile.hsh bu dosyayı gösterilen ve anlatılan işlemleri yaptıktan sonra oyun dosyası içinde göremiyorum.. page attık sonra böyle bir dosya gelmiyor.. yardımcı olmusun rica etsem

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

oyunu güncelledikten sonar o dosyanın gelmesi lazım. Güncelle, öyle bir dene.

Adsız dedi ki...

Ben oyunu ilk defa yükledim 700 mb yakın bisi yüklüyo bunu hızlandırmazmıız ? Yardım

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

ilk defa yüklediğinde o kadar yüklemesi normal. İnternet hızına bakar, onu hızlandırmak.

Adsız dedi ki...

ya kardeş iide bu dosyayı nerden indircez :S

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

oyunun güncellemesini yap. o zaman o dosyayı görebilirsin.

dj.maraz dedi ki...

wind7 KULLANANLAR HashFileen.hsh << DOSYASINI PRG FİLES.TE DEĞİL YAZILARIMI AYNEN TAKİB EDİN BULACAKSINIZ C: << SÜRÜCÜ PROGRAM DATA << Electronic Arts <<< Need For Speed World <<HashFileen.hsh << İŞTE BURADA AMA ARKADAŞLAR BEN BU SALT OKUNURU EN AZ 20 KEZ YAPTIM HALAA GÜNCELLEME ALIYOR OYUNU OYNUYORUM SORUN YOK AMA GİRMEK ÇOK VAKTİMİ ALIYOR EKLEMEK İSTEYENLER KULL. ADIM YANİ NİCKİM DJMARAZ İYİ EYLENCELER SAYGILAR SELAMLAR OYUNDA GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞÇAKALIN...!

Adsız dedi ki...

Teşekkürler

asdw dedi ki...

TRouBLeSHooTeR ne dediysen yaptım ama kesinlikle nfs yükleme yapmaktan vazgeçmedi. dosya konumunun dosyanın adından gayet eminim. ama hiçbişey değişmedi yüklemeyi genelde oyunun kendi klasöründeki
DownloadAPIWrapper.dll
LZMA.dll
GameLauncher.dll
GameLauncher.exe
dosyaları için yapıyo sanırım. yardımcı olacagını düşünüyorum

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

hiç yüklemeyi tam olarak bitirdin mi? oyunu tam olarak güncelleyip oynadın mı?

Furkan dedi ki...

Ben dosyayı salt okunur yaptım fakat hala her seferinde güncelleme yapıyor... Bunun sebebi ne olabilir ? 3 defa tekrarladım ve hala salt okunur gözüküyor...

aktas698 dedi ki...

herkese 2 gün içinde cevap var ama bana ?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

oyunu son haline güncelledin mi? eğer güncellemediysen salt okunuru yapma. ilk önce oyunu güncelle,daha sonra salt okunuru yap. Öbür türlü oyun sürekli kendini güncellemek isteyecektir.

aktas698 dedi ki...

Oyunu silip baştan kurdum düzeldi... Yine de eyw...

Adsız dedi ki...

ben nfsw dosyasını açtım kardeş hashfileen.hsh hashfiletracks.hsh felan vardı ama sadece hashfile.hsh diye yazan dosya yoktu oyunu 1 kez doldurup oynadıktan sonramı çıkıcak o

Adsız dedi ki...

ben nfsw dosyasını açtım kardeş içinde hashfileen.hsh hashfiletracks.hsh felan dosyası vardı ama hashfile.hsh doyası yoktu oyunu 1kez doldurup oynadıktan sonramı çıkıcak

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

evet :)

Hasan dedi ki...

Adamın dibisin sen :D

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

estf :)

Adsız dedi ki...

kardeş ben dedigin herşeyi yaptım hashfile.hsh dosayası çıkmadı gizli dosyaları açmak için bnm denetim masasında klasör secenekleri yok ondan acamıyor gizli dosyaları başka nerden ortaya çıkartabilirim nasıl yapabilirim yardım edersen çok sevinirim

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Bilgisayarım'a gir
Yukardan araçlar>Klasör Seçnekleri>Görünüm bölümüne gir
Gizli dosya ve Klasörleri Göster seçeneğini işaretle uygula ve tamam de gizli dosyaların gözkecektir.

Bzkrt dedi ki...

kardes ben oyundayken atıyor bir hata veriyor yardımcı olursan sevinirim :(

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

hatayı bilmeden ne olduğunu nerden bilebilirim ki? ne hatası veriyor?

Adsız dedi ki...

güzell

Fevzi dedi ki...

Ya ben de denedim olmuyo

Adsız dedi ki...

ya ben denedim şimdi oldu (Fevzi son yorumu yapan)

Lax dedi ki...

Ben Windows xp yapıyorum ama dediklerinizi herşeyini adım adı yaptım ama klasör ün içinde o dosyayı göremedim gizli doslyaarı göster seçeneğinide işaretledim 2 kez upload ettirdim ama olmuyor.Acaba Sorun Şundan Olabilirmi :Oyunu İlk Kez Yüklediğimde Dün Bu Hatayı Alıyom Siliyim Dedim Kmökten Sildim Ve Siteden Yükelemk Yerine Dawload Bölümüne Kayd Olduğu için ordan kısayoldan sadece epload ederek program dataya oyuna girdim sorun bu olabilirmi yardım edersen sevinirim

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

geri dönüş için tşk ederim.

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

oyunu baştan yükle. kesin çözüm.

Aziz Utku dedi ki...

TRouBLeSHooTeR Kardeş Orda ne yaziyorsa yaptım bende 437,054Mb packı var. bekledim oyuna girdim 2dk dolaştım Çıktım 'SALT Okunur' İşaretledim Oyuna girdim hiç bir hata almadım Tekrarda 437,054 UPdate Çıktı ne yapmaliyim ? Yardım edersen Çok iyi olur ( Burdan yanıtı unutrsam www.facebook.com/sonnokta.21.2) Ulaşabilirsen Ne mutlu bana :) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Merhaba Aziz,
O salt okunur yaptığın dosyanın salt okunur'luğunu kaldır. oyunu aç. oyun kendini güncellesin. sonra yine yaptığın gibi yeni bir sürüm çıkıncaya kadar salt okunur yap.

Adsız dedi ki...

Kardeş ben oyunu yukledım arkadasları goruyorm ama onlar benı goremıyor prıvateden yazıyorm yazı gıtmıyor nıtro ıcın 1 2 3 e basıyorm calısmıyor ve onlıne deqıl tek basıma oynuyorm sankı oyunu cevrede kımseyı goremıyorm 100 kere sılıp yukledım oyunu wın7 64bit pcm cozum bulursan cok sevınırım

Adsız dedi ki...

ya beyler bende o kılasör ve arama seçenekleri kilitli açamıyorum bir türlü neden kaynaklanabilir ? ben emre

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

O başka bir sorun emre. internetten gizli klasörleri açma olarak aratırsan, o sorunu çözebilirsin.

Adsız dedi ki...

TRouBLeSHooTeR bna o dosyayı msn den atar mısın?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

sorun o dosya değil ki. güncelleme olduğu zaman bir çok dosya etkileniyor. onun için birinden alman senin işine yaramayacaktır.

Adsız dedi ki...

Kardeş hepsini atsan gerçekten klasörün hepsini atsan gerçekten çok lazım anla beni bizim internet yavaş indiriyo oyuna girmek için 4,5 saat bekliyorum arkadaşlarım da inanmadı onlarada gösterdim ayrıca bizim pc ne yaparsan yap gizli klasörleri göstermiyo o yüzden bakamıyorum anla beni lütfen :(

serhat dedi ki...

artık bu olmuyor yeni güncelleme geldi bu sorun kalktı baska çözümü var mı?

Muhammed Berat Kirazlı dedi ki...

255 mb.lık patch ne demek????

Adsız dedi ki...

TroubleShooter ya ben güncelliyorum oyuna giriyor ama yuvarlak loading o hep dönüyor ben böyle 5 - 10 dk bekledim ve oyuna girmedi beklesem sonsuza kadar girmeyecekti heralde

Adsız dedi ki...

yaw kardeş ben oyunu update yaptım yani salt okunu sonra update bastım oyun resmi felan hiçbişe görünmüo yani siyah oluor sonra windows çalışmayı durdurdu yazıor ve kapanıor yardımcı olurmusun ? lütfen.

Adsız dedi ki...

banadaverio kardeş

Adsız dedi ki...

dx

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

o sırada oyun güncelleme yapıyor olabilir mi? veya bilgisayarın da yavaş olabilir.

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

windows çalışmayı durduruyorsa, oyunu baştan yüklemeni öneririm.

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

oyunun güncellenmesi demek.

Adsız dedi ki...

benim laptoptanda masaüstündende yaptım sağol troubleshooter

not:bot değilim he üstteki yorumum bot yorumu gibi :D

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

:)) sorunu halletmene sevindim. ben hala oynayamıyorum. Ekran kartım yandı bu oyun yüzünden :)

can dedi ki...

güncelleme sorununu cözdm fakat oyuna giriyor loading penceresinde takılı kalıyor daire dönmeye devam ediyor ama gerisi gelmiyor lütfen bana yardm et TRouBLeSHooTeR kardeşim

Fatih Aslan dedi ki...

bn oyuna giriyorum ekran simsiyah oluyor başlata basıp yeniden açıyorum ekran gelio ama o öle donuyo loadingde yardımcı olurmusunuzzz

Adsız dedi ki...

ya ben hashfile yi salt okunur tick işaretli yaptım ama Update diyince kapanıyor Need For Speed World a çözüm aranıyor diyor

Adsız dedi ki...

ben yeni taşındım eve masaüstüne yüklüydü oyun update yaptım salt okunur yaptıktan sonra banada aynı sorun oldu sildim tekrar yükledim gene aynısı oluyor yav

Adsız dedi ki...

saolasın :)

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

o zaman salt okunur seçeneğini iptal et. daha sonra oyunu aç. Belki güncelleme vardır,güncelleyemediğinden oyun hata veriyordur. böyle bi dener misin?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

o zaman salt okunur seçeneğini iptal et. daha sonra oyunu aç. Belki güncelleme vardır,güncelleyemediğinden oyun hata veriyordur. böyle bi dener misin?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

@Adsız 23 Haziran 2012 21:07
Şuanki sorun tam olarak nedir?

dj.maraz dedi ki...

NFS WORLD EN SON GÜNCLLEMESİNDE DATA DOSYASINDAKİ ÖZELLİĞİ SALT OKUNUR YAPTIGINIZDA OYUNA KESSİNLİKLE GİREMEZSİNİZ YENİ GÜNCELLLEMEDE BU İŞLEMİ KABUL ETMİYOR FARKLI BİR ÇÖZÜM BULURSANIZ SEVİNİRİM YENİ PAGE DOSYASIDA 454Mb << olarak değiştirilmiş LÜTFEN YARDIM 1 SAATE ANCA YÜKLENİR OLMUŞ HER DEFASINDA OYUNU BU KADAR BEKLERSEK HİÇ BİR ZENVK ALAMAYIZ BU OLAYI E.A <GAMES YETKİLİLERİ FARKINDA DEĞİLLERMİ BİRİLERİNİZ ONLARA LÜTFEN ULAŞSINLAR

yağız teker dedi ki...

TRouBLeSHooTeR Kardes. İlk Basta dediklerini yaptım oyuna giriyodum ve oynuyodum sonradan GameLaucer.exe diye bir kutucuk geldi oyunun Simgesine tklayınca yüklendi o menüye geldim Update yazısına tıkladım
ama oyuna girmedi halada böyle bir sorun var Update basıyorum ama girmiyo oyuna oyle menüde bekleıyorum nasıl Cözücem onu omadıgı için
Oyun kapandımı 1 saat gene yukleniyo :S

Adsız dedi ki...

denilenleri yaptığım halde update butonuna basınca oyun açılmıyor öylece bekliyor.

Adsız dedi ki...

msn ve şifreyi giriyorum uyarı gelio play gelio sonra update oluo tıklıyorum açmıor:S

Adsız dedi ki...

aynen ya öylece beklio :S

Adsız dedi ki...

ben oyunu henüz indirme aşamasındayım ama daha önceden pack i indire indire oynuyordum :D fakat bu sayfayı buldum şimdi sorum benim C diski dolmaya yakın olduğundan oyunu D diskine kurdum ama oyunun hahsfile.hsh dosyasını yine C diskinemi atar yoksa D diskinemi :S

Adsız dedi ki...

update salt okunur yaptığınızdan dolayı olmuyor. farkettiyseniz press update to download new patches gibi bir yazı var. bende de aynı sorun var salt okunuru kaldırdım yine update'e basmıyor.açıp kapadım yine güncelleme yapıo :D eh artık 5 dk beklicez ama çözüm bulunsa iyi olur + 1 saat bekleyen arkadaşlara allah sabır versin :D

muhsin aytemur dedi ki...

denilenleri aynen yaptım ama update butonu gelince basıyorum fakat giriş yapmıyor.... :S

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Yeni güncelleme vardır o zaman.

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

Amin :)

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

C'ye atar. Ama hashfile.hsh öyle büyük bir dosya değil.

Ömer dedi ki...

Usran ben de dediğin taktiği uyguladım bilgisayarım XP indirme yapmıyo ama hata geliyo tamam diyorum. Sağ alttaki UPDATE tuşuna basıyorum oyun açılmıyo. Tekrar tekrar basıyorum updateye tık yok yardım...

Kaan Türkili dedi ki...

cidden öyle yeni patchte her ne kadar akıllıca salt okunur ayarını yapsanızda update butonuna bastığınızda oyun açılmıyor umarım en kısa zamanda bi çözüm bulabiliriz buna veya ea games yeni bi patchle bu sorunu kökten halleder.

Adsız dedi ki...

YA ANASINI AVRADINI NE LAN BU PAC DOLUO GİRİOM ÇIKIOM DEDİĞNİZİ YAPIOM UPLUADA BASIOM BİŞEY OLDUĞU YOK !!!!!

Ozan Ozan dedi ki...

ya ben dediklerinizi yaptım.nfswye tıkladım login yaptım.bi hata çıktı tamam dedim.play butonu updateye dönüştü.normalde updateye basınca giriyordu ama şimdi girmiyor.yardımcı olurmusunuz

Adsız dedi ki...

bide bende 456mb veriyo uptode basıyoz olmuyo vista bilgisayar

Adsız dedi ki...

ben girdim oyuna tam olarak yükledim asdw arkadaşımın dediği gibi bu dosyalar çıktı

Adsız dedi ki...

yeni update ile birlikte artık hashfile.hsh dosyasını salt okunur yapmak da işe yaramıyor.

Adsız dedi ki...

ABİCİM UPTADE BUtonuna basıyorum bir şey olmuyor sanki orda hiç tuş yokmuş gibi troubleshoter lütfen yardım et :(

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

son güncellemeleri yaptın mı?

TRouBLeSHooTeR dedi ki...

hiç tıklamıyor mu? yoksa tıklayınca hata fln mı veriyor?

Adsız dedi ki...

evt yaptım uptade butonuna bastığımda çalışmadı

Can Öz dedi ki...

aga herseyi yaptım updateye basıyorum hicbisey olmuyo

Adsız dedi ki...

Kardeşim acil yanıtlazım

bütün updateler tamam yeni patchtan sonra bu taktik işe yaramıyor anlasılan azına sıçtığımın EAGAMES in amacı neyse artık bunun bir çözümü yokmu 1 saat ya 1 saat lütfen yardım et

464 MB yüklüyor 100kb hız var azına sıçtığımın EAGAMES i

Adsız dedi ki...

hiç tıklamıyo basıyo ama bişe açmıyor be kanki

mustafa sansar dedi ki...

Canında dediği gibi yeni paket 470 megabayt onu yüklerim dosyalar geldi ordan salt okunur yaptım hersey tmm hatada verdi uptadeye bastım ole kaldı hiç bise olmadı sonra yanıt vermiyor deyin hata verdi neden ?

mustafa sansar dedi ki...

Bnedede aynısı olYOR TIKLIYORUM OLE KALIYOR HİÇ BİSE OLMUOR

mustafa sansar dedi ki...

Ya benedde aynı sorun var uptade basıorm hiç bise olmuor ole kalıyor

Adsız dedi ki...

Yha arkadasım bende ole bi dosya yok su var HashFileTracksHigh.hsh die bi dosya var nieBide aynn updateye basıncada hiç bişe olmuyor ole kalıyor

Adsız dedi ki...

updateye basıom bişe olmuo

muhammed ali mercan dedi ki...

Krdeşler Sizlere bi abi TAVSİYESİ Sakın HashFile.hsh dosayasını saşt olkunur yapmayın bir oyun için bilgisayarınıza format atmak zorunda kalırsınız

Adsız dedi ki...

TRouBLeSHooTeR bende 250 mb değil de 464 mb doluyor patch sorununu halledebilirmiyim yani sormak istediğim sadece 250 mb için mi oluyor üstte yazdığın yöntem

Adsız dedi ki...

ve bu 464 mb lık yüklemeyi yaptıktan sonra 135 mb lik bir patch daha yüklüyor

Adsız dedi ki...

TRouBLeSHooTeR update ye basıyorum ama sani hiçbir şeye basmıyormuşum gibi ölesine duruyor ne yapmalıyım

«En Eski ‹Eski   1 – 200 / 280   Yeni› En yeni»

Yorumlar Hakkında:


Yorum yapmaktan çekinmeyin, Yorumlar hem benim için teşvik, sizin içinde kendinizi ifade edebileceğiniz bir ortam! İyi veya kötü her türlü yoruma açığım. Ha bu arada unutmadan, yaptığınız yorumda bana cevap vermemi beklediğiniz birşey yazdıysanız, lütfen verdiğim cevabı okumak için 1-2 içinde blogumu tekrar kontrol edin.

Yorum Gönder

Etiketgiller

.NET (1) .nomedia (1) .torrent uzantılı (1) *#0228# quick start (1) *#0228# Quick Start ne işe yarıyor (1) 2019 Yeni Kasa Toyota Auris (MK3) (1) 8 mart nedir (1) a/an ve the Kullanımı (1) açamıyorum (1) android dns adresi değiştirme (1) android dosya gizleme hesap makinesi (1) android gizli klasör (1) android market (2) android porno (1) android yasakli site acma programi (1) araba (6) arkadaş ekleme (1) ayrılık şiirleri (1) ayrılık yazıları (1) ayrılıkla ilgili (1) Battle Royale 0xc000007b hatası (1) bedava internete girmek (1) Bedelli askerlik (1) Beyaz Ekran Sorunu (1) Blog güncellemeleri (1) blog tema değişimi (2) bowling oyunları (1) bowling skor (1) bowling strike (1) bowlingde skor (1) bozuluyor (1) Bu ağa bağlanamıyor (1) bu ağa bağlanılamıyor windows 8 (1) Bu öğe bulunamadı (1) Call of Duty (1) Cd key already in use (1) clash royale (1) clash royale deste (1) core_ets2mp.dll Hatası (1) counter strike cd key sorunu (1) cs 1.6 (1) cs cd key değiştirme işlemi (1) çalışma prensibi (1) çalışmayı durdurdu (2) çalışmıyor (2) çalıştırma (1) çözüldü (1) çözüm (4) Çözümü (7) ders notu (1) deyimler (2) disk temizleme (1) dll (2) dll dosyası (1) dll hatası (2) DNS (1) DNS adresleri (1) dns ayarları (3) DNS listesi (1) dosya gizleme (1) dosya silinmiyor (1) Dosya Şifreleme (1) dowland (1) dünya kadınlar günü (1) e-devlet (1) En Hızlı DNS (1) English Proverbs (1) ets 2 hava basıncı sorunu (1) ets2 (3) ets2 düşük hava basıncı (1) euro truck simulator 2 (2) euro truck simulator 2 multiplayer (1) face hackleme (1) facebook filmi (1) facebook giremiyorum (3) Facebook Hesabım kapatıldı (1) facebook hesabıma ulaşamıyorum (1) facebook neden açılmıyor (1) facebookta bakım (1) facede profiline kimler bakmış (1) FIFA 18 (1) FIFA 18 DirectX Function Sorunu (1) filtrenize göre iş bulunmuyor (1) fiyat listesi (1) fiyatı ne kadar (1) FM 2018 (1) Football Manager 2018 (1) Fortnite (1) Fortnite Battle Royale (1) giremiyorum (1) Google (8) google güvenlik (1) google hatası (1) göremiyorum (1) görünmesin (1) gösterimi (1) göstermek (1) göstermiyor (2) gözükmesin (1) gözükmesini engellemek (1) GTA 5 (2) GTA 5 Açılmama Sorunu (1) Gta 5 Online bağlantı sorunu (1) GTA 5 yükleme Sorunu (1) GTA v donma sorunu (1) gta v kasma sorunu (1) güncelleme (2) güncelleme duraklatıldı (1) haberi (1) haberleri (3) hack (2) happy new year (1) Hata Kodu: -130 Sayfa yüklenemedi (bilinmeyen hata) (1) hata veriyor (1) hatası (3) hatchback (1) Hayat Hikayesi (1) Ingilizce fillerin 2. ve 3. halleri (1) ie7 (1) ie8 (1) ilginç (1) ilişki durumu (1) ilk kim (1) inanılmaz evlenme teklifi (1) inceleme (5) indir (8) indirim kodu (1) ingilizce ders (1) ingilizce sözler (1) instagram (3) instagram durduruldu (1) instagram geçiçi olarak engellendin (1) instagram güncelleme (1) instagram hatası (1) internet explorer (1) ios (6) ios 11 (1) ios 11 şarj sorunu çözümü (1) istanbul (3) istatistikler (1) iş takip programı (1) javascript (1) kadın (1) kaldırır mı (1) Kamera Sorunu (1) kapandı (1) karakter problemi (1) karakter sorunu (1) kentsel dönüşüm (1) kentsel dönüşüm kira yardımı (1) kentsel dönüşüm laboratuvarı (1) kız arkadaş (1) kız arkadaşı (1) kız tavlama (1) kilitleniyor (1) Kilo Almak icin (1) kim 500 milyar ister (1) kim milyoner olmak ister (15) kimdir (10) klasör gizleme (1) komik resimler (1) korkunç (1) kredi hesaplama (1) kredi notu düşmeyen bankalar (1) kumanda (1) kurucusu kim (1) kurulumu (2) library (1) mantığı nedir (1) Masterchef (1) Masterchef Türkiye (1) Mazda 3 2018 (1) mazda 3 inceleme (1) mp3 (4) mp3 açılımı nedir (1) MSVCR100.DLL (1) Mukemmel Sayı (1) Mustafa (1) mükemmel sayı nedir (1) müslüm gürses kimdir (1) nasıl (23) nasıl çalışır (3) nasıl girerim (1) nasıl gizlenir (1) nasıl kaldırılır (1) nasıl kapatılır (1) nasıl oynanır (1) nasıl silinir (1) nasıl yaparım (6) ne (7) ne demek (11) ne işe yarar (10) ne kadar (1) ne zaman (11) ne zaman kuruldu (1) neden (4) neden açılmıyor (1) neden hata veriyor (1) Need for Speed (5) Need for Speed hatası (1) Need For Speed Payback (1) Need For Speed The Run (1) nfs (5) nfs hot pursuit (2) nfs the run (1) niçin (1) niye (8) oyun (27) oyun hilesi (1) öğe bulunamadı hatası konumunu doğrulayıp yeniden deneyin win 10 (1) örneği (1) örnek proje (1) özellikleri (2) pes 2011 (1) PES 2017 PES 2018 (1) philips tv (1) php (4) PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (1) porna (1) programı (3) pugb (3) QR Kod Nedir (1) resimleri (1) RISK: Global Domination (1) s-voice dil değiştirme (1) s6 özellikleri (1) samsung (8) seditio (6) Seditio eklenti (4) Serel Yereli (1) Sevgili (2) sevgilim (1) sevk tarihi ne demek (1) sistem gereksinimleri (4) sorun (3) sorun çözümü (25) sorunları (1) sorunu (7) sosyal medya (3) sözleri (4) steam (9) steam hatası (4) strike nedir (1) şarj sorunu (1) tavsiye android uygulamaları (1) tavsiye edilen android uygulamaları (1) teknoloji (2) telefon (16) the game malfunctioned hatası (1) Toyota Auris (2) Trackmania Nations Forever (1) troubleshoot3r (2) troubleshooter (21) truckersMP (1) türkçe (3) türkçe yama (2) update (2) update hatası (1) video (2) videoları (2) web dizayn (1) web tasarım (1) web tasarım adana (1) win 10 (1) win10 (3) win7 (4) windows (7) windows 10 (6) windows 7 (5) xinput1_3.dll (1) yasaklı sitelere girmek (2) zaman (1)